Merhabalar, Meseleler’e Hoşgeldiniz! Gençliği enine boyuna tartıştığımız, ve gençlere değer katacak konuları ele aldığımız Meseleler Podcast: Gençlik Dosyasının on birinci bölümünü dinliyorsunuz.

Podcastimizin bu bölümünde sizlerle iletişim kurmayı, bu sanatın inceliklerini konuşacağız. İletişimin öneminden dinlemenin de bu işin kritik bir parçası olduğuna, jest ve mimiklerden üslubun önemine kadar bu konuyla ilgili detaylara değineceğiz.

Hayatta en çok zaman ayırdığımız şey belki de iletişim ama biz bunu geliştirmek ve iyileştirmek adına ne yapıyoruz? Konuşmayı doğduktan sonra çevremizden öğreniyoruz peki başarılı bir konuşmacı olmayı nasıl öğreniriz? Şarkılara da konu olan ne söylediğin nasıl söylediğin önemli olan sözüne katılır mısınız? Pekii, Yeni neslin iletişim tarzını da konuşacağız ama yeni iletişim kanalları ile hepimizin yeni iletişim dünyasının da kendine göre görgü kuralları var mıdır? Bu kritik sorular üzerine yaptığımız beyin fırtınası ve bilgi bombardımanı podcastimizin bu bölümünde sizleri bekliyor.

Hazırsanız, zihinleri açalım.

Dilediğin platformdan bizi takip edebilirsiniz. 🎧

SpotifySoundCloudApple PodcastsGoogle PodcastYoutube

Show CommentsClose Comments

Leave a comment