Hakkımızda“Çözülmesi gereken meseleler var” diye düşünen ve yıllardır çeşitli meseleleri çözmek, bu meselelerin derinlerine inmek için çalışmalar yapan 4 arkadaş olarak, internet yayıncılığı alanına adım attık. Lise yıllarından itibaren sorunlara, önemli konulara eğilmek ve bu konular üzerine sosyal projeler hayata geçirmek tutkusuyla çalışan bir ekip olarak yerel, ulusal ve uluslararası ölçeklerde sivil toplum çalışmaları hayata geçirdik. Kolları sıvayıp sahada çalışmayı seven genç bir ekip olsak da araştırmayı, yazmayı, ve tartışmayı tüm çalışmalarımızın merkezine yerleştirerek değer ürettik bugüne kadar. Gençlik yıllarımızın en güzel dönemleri olan bu yıllarda da peşini bırakmadığımız meseleleri internet düzlemine taşıyalım istedik ve “Meseleler” fikrini inşa ettik.

Bu fikir için ilk adımlarımız ise önemli gördüğümüz meseleleri dosyalar şeklinde araştırıp tartıştığımız podcast yayınlarımız ve bu meseleler üzerine birikimimizi aktaracağımız blog yazılarımız olacak.

Şu an ziyaret ettiğiniz Meseleler Blog da bu iki üretimimizin paylaşıldığı internet mecrası. Meseleler ekibi olarak podcast yayıncılığımıza tecrübeli olduğumuz ve üzerine yıllardır tutkuyla çalıştığımız Gençlik alanı ile başlamak istedik. Meseleler Podcast: Gençlik Dosyası, gençliğin deneyimlediği sorunlar ve gençlik için öneme sahip konuları araştırıp konuşacağımız birçok bölümden oluşuyor. Sayısız konu arasından hararetli tartışmalar ile seçtiğimiz sınırlı sayıdaki konuyu detaylı biçimde ele aldığımız Meseleler Podcast: Gençlik Dosyası, şimdi bu Spotify,Youtube, Apple Podcast, Soundcloud ve daha birçok mecrada dinlenmeyi bekliyor.

Umuyoruz ki Meseleler Podcast: Gençlik Dosyasını keyifle dinler, blog ve araştırma yazılarımızı da ilgiyle okursunuz. Zihninizde doğru soruları uyandırmak, daha önce duymadığınız bilgilere ulaşmak ve her gün bir adım daha mesafe kat etmek için bizi takip edin, dinleyin, dinlettirin.

Hazırsanız, artık zihinler açılsın.

600Takipçi
45Yazı
250Yorum
300Günlük Ziyaretçi

[trx_sc_team title=”Meseleler Ekibi” description=”Sizler için okuyor, araştırıyor, yazıyor ve konuşuyoruz.” count=”4″ columns=”4″ class=”style-bg-top” title_align=”center”]